DekoIdeja  
Mācību programmas
Dekupāža uz koka virsmas. 1 nodarbība
Dekupāža uz koka virsmas. 1 nodarbība
Trešdienās:
10.00-13.00
17.00-20.00
Šampanieša pudele dekupāžas tehnikā
Šampanieša pudele dekupāžas tehnikā
Trešdienās:
10.00-13.00
17.00-20.00
Kontakti
"Deko Ideja"
Adrese: Dzirnavu 100 (ieeja no iekšpagalma), Rīga, LV-1050
Telefons: 24227337
Papildinformācija:
Pie ēkas ir maksas autostāvvietas.
Seko mums
 
Jaunumi
[02.04.2012] - Scrapbooking/ Fotoalbumu noformēšana. Atklātņu un ielūgumu izgatavošana
Scrapbooking/ Fotoalbumu noformēšana. Atklātņu un ielūgumu izgatavošana
Pirmā posma nodarbību laikā Jūs iegūsiet tematisku atklātņu, apsveikumu un ielūgumu veidošanas pieredzi: sākot no kompozīcijas, beidzot ar piemērotu materiālu izvēli. Nodarbību praktiskajā daļā pēc piedāvātajiem paraugiem izgatavosiet kartiņu un aplokšņu šablonus, iepazīsieties ar apsveikumu dekorēšanas dažādajām tehnikām, uzzināsiet „knifiņus” un citus noderīgus sīkumus, kas lieti noderēs veidojot apsveikumus, uzmanības apliecinājumus, pateicības kartiņas, atklātnes Ziemassvētkos, Lieldienās un kāzu, jubileju un svinību ielūgumus.
Otrā posma nodarbību laikā Jūs gūsiet ieskatu papīra dizaina vēsturē un teorijā, iepazīsieties ar visbiežāk pielietojamajiem skrapbukinga materiāliem un dekora elementiem. Iemācīsieties strādāt ar skrapbukingam piemērotiem specifiskiem instrumentiem. Katrā nodarbībā teorētiskai daļai seko praktiskā, kurā pielietojamas iegūtās zināšanas. Jūs iemācīsieties izgatavot un noformēt albūmus, piezīmju grāmatiņas, mazos piemiņas albūmiņus. Šie izgatavotie darbiņi var būt brīnišķīgas dāvanas un pārsteigumi Jūsu tuvajiem un mīļajiem!
Trešā posma nodarbību laikā Jūs apgūsiet mazo formu pielietojuma praksi papīra dizainā. Kārbiņas, fotogrāfiju rāmīši, dažādu formu tūtas, un citas apjomu veidojošas figūras kā Jūsu dāvaniņas ietvars, dekorēts ar asprātīgu dekoru, būs praktisko nodarbību pamatā. Iepazīsieties ar papīra apstrādes paņēmieniem un efektu tehnikām, apjomīgo objektu dekorēšanas principiem, papildināsiet un nostiprināsiet abos iepriekšējos posmos iegūtās zināšanas.
Programma sastādīta tā, lai jūs varētu pievienoties apmācībām jebkurā brīdī. Vai apmeklēt tikai dažus izvēlētos seminārus.

Semināru saraksts un cenas